U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Button
hr: Gumb
