U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: On
ar: في

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Text
ar: نص

en: Off
ar: إيقاف

en: Button
ar: زر

en: Columns
ar: أعمدة
