U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: On
bg: Включи

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Text
bg: Текст

en: Off
bg: Изключи

en: Button
bg: Бутон
