U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Text
eu: Testua

en: Button
eu: Botoia

en: Column
eu: Zutabe
