U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: On
fa: روشن

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Text
fa: متن

en: Off
fa: خاموش

en: Button
fa: دکمه

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Column
fa: ستون
