U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು

en: Accordion
kn: ಅಕಾರ್ಡಿಯಾನ್
