U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Text
ku: دەق
