U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Text
mn: Текст
