U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Text
ps: متن

en: Button
ps: تڼۍ

en: Columns
ps: ستنې

en: Column
ps: ستن
