U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: On
sk: Zapnúť

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Column
sk: Stĺpec
