U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: On
ca: Actiu

en: Image
ca: Imatge

en: Off
ca: Inactiu

en: Columns
ca: Columnes

en: Column
ca: Columna
