U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: On
ml: ഓൺ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
