U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: On
cy: Ymlaen

en: Image
cy: Delwedd

en: Text
cy: Testun

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Column
cy: Colofn
