U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Image
eo: Bildo

en: Text
eo: Teksto

en: Off
eo: Malŝaltita
