U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: On
nl: Aan

en: Image
nl: Afbeelding

en: Text
nl: Tekst

en: Off
nl: Uit

en: Columns
nl: Kolommen

en: Column
nl: Kolom

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: First column
nl: Eerste kolom

en: Second column
nl: Tweede kolom
