U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: On
pt: Habilitado

en: Image
pt: Imagem

en: Text
pt: Texto

en: Off
pt: Desligado

en: Columns
pt: Colunas

en: Column
pt: Coluna

en: Column width
pt: Largura da coluna

en: Accordion
pt: Acordeão

en: Paragraphs
pt: Parágrafos

en: Accordion Item
pt: Item Accordion
