U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: On
sv: På

en: Image
sv: Bild

en: Off
sv: Av

en: Columns
sv: Kolumner

en: Column
sv: Kolumn

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Hero
sv: Herobild
