U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Image
ta: படம்

en: Text
ta: உரை

en: Off
ta: இல்லை

en: Columns
ta: நெடுவரிசை
