U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: On
ur: آن

en: Image
ur: تصویر

en: Text
ur: متن
