U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: On
vi: Bật

en: Image
vi: Ảnh

en: Text
vi: Văn bản

en: Off
vi: Tắt

en: Columns
vi: Các cột

en: Column
vi: Cột

en: Accordion
vi: Đàn xếp
