U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: On
hi: चालू

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Text
hi: लेख

en: Off
hi: बंद

en: Button
hi: बटन
