U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: Image
lv: Attēls

en: Text
lv: Teksts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Column
lv: Kolonna
