U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: On
ru: Вкл

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Text
ru: Текст

en: Off
ru: Выкл

en: Button
ru: Кнопка

en: Columns
ru: Колонки

en: Column
ru: Колонка

en: Accordion
ru: Аккордеон

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Hero
ru: Кадр-герой

en: Column Content
ru: Содержимое колонки
