USWDS Storybook (3.13.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Search
cs: Hledat

en: Time increment
cs: Časový přírůstek

en: Year
cs: Rok

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Month
cs: Měsíc

en: Introduction
cs: Úvod

en: Day
cs: Den

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Close
cs: Zavřít

en: Show password
cs: Ukázat heslo

en: Topics
cs: Témata

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Next page
cs: Následující stránka

en: More information
cs: Více informací

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Lock
cs: Zámek

en: Required field
cs: Povinné pole

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka
