USWDS Storybook (3.13.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Search
cy: Chwilio

en: Time increment
cy: Cynyddiad Amser

en: Menu
cy: Dewislen

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Month
cy: Mis

en: Day
cy: Dyddiad

en: May
cy: Mai

en: Close
cy: Yn agos

en: Topics
cy: Testunau
