USWDS Storybook (3.13.0-alpha1) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Search
et: Otsing

en: Menu
et: Menüü

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Year
et: Aasta

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Month
et: Kuu

en: Day
et: Päev

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Close
et: Sulge

en: Topics
et: Teemasid

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Next page
et: Järgmine leht

en: @count minutes
et: @count minutit

en: More information
et: Rohkem teavet

en: - Select -
et: - Vali -

en: Button text
et: Nupu tekst

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Lock
et: Lukusta

en: Required field
et: Kohustuslik väli

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht
