USWDS Storybook (3.13.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Search
fil: Hanapin

en: February
fil: Pebrero

en: Topics
fil: Mga paksa

en: - Select -
fil: - Pumili -
