USWDS Storybook (3.13.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Search
hr: Pretraga

en: By @author
hr: Od @author

en: Menu
hr: Izbornik

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Year
hr: Godina

en: Month
hr: Mjesec

en: Day
hr: Dan

en: January
hr: siječnja

en: February
hr: veljače

en: March
hr: ožujka

en: April
hr: travnja

en: May
hr: svibnja

en: June
hr: lipnja

en: July
hr: srpnja

en: August
hr: kolovoza

en: September
hr: rujna

en: October
hr: listopada

en: November
hr: studenog

en: December
hr: prosinca

en: Topics
hr: Teme

en: More information
hr: Više informacija

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Required field
hr: Nužno polje
