USWDS Storybook (3.13.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Search
jv: Goléki

en: Year
jv: Tahun

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Month
jv: Wulan

en: Day
jv: Dina

en: January
jv: Januari

en: February
jv: Pébruari

en: March
jv: Maret

en: May
jv: Mei

en: June
jv: Juni

en: July
jv: Juli

en: August
jv: Agustus

en: September
jv: Séptémber

en: October
jv: Oktober

en: November
jv: Nopémber

en: December
jv: Désémber

en: Topics
jv: Topik-topik

en: More information
jv: Katrangan selengkapé

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Required field
jv: Mbutuhaké field
