USWDS Storybook (3.13.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Introduction
kn: ಪರಿಚಯ

en: Day
kn: ದಿನ

en: January
kn: ಜನವರಿ

en: February
kn: ಫೆಬ್ರವರಿ

en: March
kn: ಮಾರ್ಚ್

en: April
kn: ಎಪ್ರಿಲ್

en: May
kn: ಮೇ

en: June
kn: ಜೂನ್

en: July
kn: ಜುಲೈ

en: August
kn: ಆಗಸ್ಟ್

en: September
kn: ಸೆಪ್ಟೆಂಬರ್

en: October
kn: ಅಕ್ಟೋಬರ್

en: November
kn: ನವೆಂಬರ್

en: December
kn: ಡಿಸೆಂಬರ್

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Show password
kn: ಗುಪ್ತಪದವನ್ನು ತೋರಿಸು

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Lock
kn: ಲಾಕ್ ಮಾಡು
