USWDS Storybook (3.13.0-alpha1) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Menu
my: မီနူး

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: January
my: ဇန္နဝါရီလ

en: February
my: ဖေဖော်ဝါရီလ

en: March
my: မတ်လ

en: April
my: ဧပြီလ

en: May
my: မေလ

en: June
my: ဇွန်လ

en: July
my: ဇူလှိုင်လ

en: August
my: သြဂုတ်လ

en: September
my: စက်တင်ဘာလ

en: October
my: အောက်တိုဘာလ

en: November
my: နိုဝင်ဘာလ

en: December
my: ဒီဇင်ဘာလ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
