USWDS Storybook (3.13.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: Year
ne: वर्ष

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: January
ne: जनवरी

en: February
ne: फेब्रुअरी

en: March
ne: मार्च

en: April
ne: अप्रिल

en: May
ne: मे

en: June
ne: जुन

en: July
ne: जुलाई

en: August
ne: अगस्ट

en: September
ne: सेप्टेम्बर

en: October
ne: अक्टूबर

en: November
ne: नोभेम्बर

en: December
ne: डिसेम्बर

en: Topics
ne: विषय

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: « First
ne: « पहिलो

en: Required field
ne: आवश्यक क्षेत्र

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ
