USWDS Storybook (3.13.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Search
nn: Søk

en: Year
nn: År

en: Month
nn: Månad

en: Day
nn: Dag

en: January
nn: Januar

en: February
nn: Februar

en: March
nn: Mars

en: May
nn: Mai

en: June
nn: Juni

en: July
nn: Juli

en: October
nn: Oktober

en: December
nn: Desember

en: Close
nn: Lukk

en: Topics
nn: Emner
