USWDS Storybook (3.13.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Home
ps: کور

en: Search
ps: لټون

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Year
ps: کال

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: January
ps: جنوري

en: February
ps: فبروري

en: March
ps: مارچ

en: April
ps: اپریل

en: May
ps: مې

en: June
ps: جون

en: July
ps: جولای

en: August
ps: اګست

en: September
ps: سپتمبر

en: October
ps: اکتوبر

en: November
ps: نوومبر

en: December
ps: دسمبر

en: Close
ps: تړل

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
