USWDS Storybook (3.13.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Search
sv: Sök

en: Time increment
sv: Tidssteg

en: Menu
sv: Meny

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Year
sv: År

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Month
sv: Månad

en: Day
sv: Dag

en: January
sv: januari

en: February
sv: februari

en: March
sv: mars

en: April
sv: april

en: May
sv: maj

en: June
sv: juni

en: July
sv: juli

en: August
sv: augusti

en: September
sv: september

en: October
sv: oktober

en: November
sv: november

en: December
sv: december

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Close
sv: Stäng

en: Topics
sv: Ämnen

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Next page
sv: Nästa sida

en: @count minutes
sv: @count minuter

en: More information
sv: Mer information

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Button text
sv: Knapptext

en: Pagination
sv: Paginering

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Lock
sv: Lås

en: Required field
sv: Obligatoriskt fält

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Last page
sv: Sista sidan

en: First page
sv: Första sidan
