USWDS Storybook (3.13.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (29 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Year
ta: வருடம்

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: January
ta: ஐனவரி

en: February
ta: பிப்ரவரி

en: March
ta: மார்ச்

en: April
ta: ஏப்ரல்

en: May
ta: மே

en: June
ta: ஜூன்

en: July
ta: ஜூலை

en: August
ta: ஆகஸ்ட்

en: September
ta: செப்டம்பர்

en: October
ta: அக்டோபர்

en: November
ta: நவம்பர்

en: December
ta: டிசம்பர்

en: Close
ta: மூடு

en: Topics
ta: தலைப்புகள்

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Next page
ta: அடுத்த பக்கம்

en: More information
ta: மேலும் தகவல்கள்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »

en: Lock
ta: பூட்ட

en: Required field
ta: தேவையான புலம்
