USWDS Storybook (3.13.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Search
ur: تلاش

en: Menu
ur: مینیو

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی

en: Required field
ur: مطلوبہ فیلڈ
