USWDS Storybook (3.13.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Year
vi: Năm

en: Month
vi: Tháng

en: Introduction
vi: Giới thiệu

en: Day
vi: Ngày

en: January
vi: Tháng 1

en: February
vi: Tháng 2

en: March
vi: Tháng 3

en: April
vi: Tháng 4

en: May
vi: Tháng 5

en: June
vi: Tháng 6

en: July
vi: Tháng 7

en: August
vi: Tháng 8

en: September
vi: Tháng 9

en: October
vi: Tháng 10

en: November
vi: Tháng 11

en: December
vi: Tháng 12

en: Start date
vi: Ngày bắt đầu

en: End date
vi: Ngày kết thúc

en: Close
vi: Đóng

en: Topics
vi: Chủ đề

en: More information
vi: Thông tin thêm

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Lock
vi: Khoá

en: Required field
vi: Trường bắt buộc

en: Previous page
vi: Trang trước
