USWDS Storybook (3.13.0-alpha2) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Search
af: Soek

en: 1 hour
af: 1 uur

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember

en: Topics
af: Onderwerpe
