USWDS Storybook (3.13.0-alpha2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Search
am: ፈልግ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: Close
am: ዝጋ

en: Required field
am: የግዴታ መስክ
