USWDS Storybook (3.13.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Year
bo: ལོ

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: January
bo: ཟླ་དང་པོ

en: February
bo: ཟླ་གཉིས་པ

en: March
bo: ཟླ་གསུམ་པ

en: April
bo: ཟླ་བཞི་བ

en: May
bo: ཟླ་༥་བ

en: June
bo: ཟླ་དྲུག་པ

en: July
bo: ཟླ་བདུན་པ

en: August
bo: ཟླ་བརྒྱད་པ

en: September
bo: ཟླ་དགུ་བ

en: October
bo: ཟླ་བཅུ་བ

en: November
bo: ཟླ་བཅུ་གཅིག་པ

en: December
bo: ཟླ་བཅུ་གཉིས་པ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: More information
bo: དེ་ལས་མང་བའི་ཆ་འཕྲིན

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Required field
bo: དགོས་ངེས་ཀྱི་གནས་ཁོངས
