USWDS Storybook (3.13.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Search
bs: Pretraga

en: Menu
bs: Meni

en: Year
bs: Godina

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Topics
bs: Teme
