USWDS Storybook (3.13.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Search
ca: Cerca

en: Time increment
ca: Increment de temps

en: Menu
ca: Menú

en: Year
ca: Any

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Month
ca: Mes

en: Introduction
ca: Introducció

en: Day
ca: Dia

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Close
ca: Tanca

en: Topics
ca: Temes

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: @count minutes
ca: @count minuts

en: More information
ca: Més informació

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Button text
ca: Text del botó

en: Pagination
ca: Paginació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Lock
ca: Bloqueja

en: Required field
ca: Camp obligatori

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: First page
ca: Primera pàgina
