USWDS Storybook (3.13.0-alpha2) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Menu
el: Μενού

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Year
el: Έτος

en: Month
el: Μήνας

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Day
el: Ημέρα

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Topics
el: Θέματα

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: More information
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Lock
el: Κλείδωμα

en: Required field
el: Απαιτούμενο πεδίο

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα
