USWDS Storybook (3.13.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Search
eo: Serĉu

en: By @author
eo: de @author

en: Menu
eo: Menuo

en: Year
eo: Jaro

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: January
eo: januaro

en: February
eo: februaro

en: March
eo: marto

en: April
eo: aprilo

en: May
eo: majo

en: June
eo: junio

en: July
eo: julio

en: August
eo: aŭgusto

en: September
eo: septembro

en: October
eo: oktobro

en: November
eo: novembro

en: December
eo: decembro

en: Topics
eo: Temoj

en: @count minutes
eo: @count minutoj

en: Required field
eo: Postulata kampo
