USWDS Storybook (3.13.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (18 entries)

en: Search
ga: Cuardaigh

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá

en: January
ga: Eanáir

en: February
ga: Feabhra

en: March
ga: Márta

en: April
ga: Aibreán

en: May
ga: Bealtaine

en: June
ga: Meitheamh

en: July
ga: Iúil

en: August
ga: Lúnasa

en: September
ga: Meán Fómhair

en: October
ga: Deireadh Fómhair

en: November
ga: Samhain

en: December
ga: Nollaig

en: Start date
ga: Dáta tosaithe
