USWDS Storybook (3.13.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Search
gu: શોધ

en: Year
gu: વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: January
gu: જાન્યુઆરી

en: February
gu: ફેબ્રુઆરી

en: March
gu: માર્ચ

en: April
gu: એપ્રિલ

en: May
gu: મે

en: June
gu: જૂન

en: July
gu: જુલાઈ

en: August
gu: ઓગસ્ટ

en: September
gu: સપ્ટેમ્બર

en: October
gu: ઓક્ટોબર

en: November
gu: નવેમ્બર

en: December
gu: ડિસેમ્બર

en: Close
gu: બંધ

en: Topics
gu: વિષયો

en: More information
gu: વધુ મહિતી

en: Required field
gu: આવશ્યક ક્ષેત્ર
