USWDS Storybook (3.13.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Search
hy: Որոնել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Year
hy: Տարի

en: Month
hy: Ամիս

en: Day
hy: Օր

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Required field
hy: Պարտադիր դաշտ
