USWDS Storybook (3.13.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Search
ka: ძიება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Year
ka: წელი

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: January
ka: იანვარი

en: February
ka: თებერვალი

en: March
ka: მარტი

en: April
ka: აპრილი

en: May
ka: მაისი

en: June
ka: ივნისი

en: July
ka: ივლისი

en: August
ka: აგვისტო

en: September
ka: სექტემბერი

en: October
ka: ოქტომბერი

en: November
ka: ნოემბერი

en: December
ka: დეკემბერი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: More information
ka: დამატებითი ინფორმაცია
