USWDS Storybook (3.13.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Search
lv: Meklēt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Year
lv: Gads

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Month
lv: Mēnesis

en: Day
lv: Diena

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Close
lv: Aizvērt

en: Topics
lv: Tēmas

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: @count minutes
lv: @count minūtes

en: More information
lv: Detalizētāka informācija

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Required field
lv: Obligāts lauks
